Collection: Car Fragrance Oil Refills
Car Fragrance Oil Refills
Keep your car smelling beautiful without the waste. Our car fragrance oil refills are specially formulated for use in vent clip and USB car diffusers — long-lasting, pure, and available in a wide range of uplifting and calming scents.
- Wide Scent Range — From fresh citrus and invigorating peppermint to calming lavender and grounding cedarwood
- Pure & Clean Formula — No synthetic fillers; just high-quality fragrance oils that diffuse cleanly and evenly
- Long-Lasting — Each refill bottle provides weeks of continuous fragrance in your vehicle
- Compatible — Works with our car vent clip diffusers and most standard car diffuser accessories
- Mix & Match — Stock up on multiple scents to suit your mood, season, or journey
A fresh car, every drive. Simply refill and go.
-
10ml Aromatherapy Car Blend - Long Drive
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP -
10ml Aromatherapy Car Blend - Travel Ease
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP -
10ml Aromatherapy Car Blend - Traffic Jam
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP -
10ml Aromatherapy Car Blend - Grand Tour
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP -
10ml Aromatherapy Car Blend - Family Trip
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP -
10ml Aromatherapy Car Blend - Focus & Drive
Regular price £3.60 GBPRegular priceUnit price £360.00/L£3.60 GBPSale price £3.60 GBP





